Team results / O2 Prague Relay 4x5 - RunCzech - ČSOB Pojišťovna Medical Run

Zobrazeno 1-30 z 55 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
3.R1426Gynekologicko-Porodnická Klinika ApolinářJan Práda, Jirí Sláma, Adam Neumann, Petr HubkaRelay301:21:04
10.R1427Tichý Zubař I.Martin Leška, Roman Tichý, Jan Obuškevic, Anna DandováRelay1001:28:14
45.R1428Tichý Zubař Ii.Zuzka Matlochová, Claudie Zapletalová, Andela Krejcí, Lukáš CupalRelay4501:55:21
18.R1429Zubní Centrum Mudr. Jakuba SmrčkaOndrej Prikryl, Markéta Jindrová, Tereza Pošíková, Jakub Smrcek MUDr.Relay1801:39:05
4.R1430Chirurgie Tn Tým ADavid Nemecek, Jaromír Šimša, Marek Mrácek, Karel VeškrnaRelay401:21:32
16.R1431Chirurgie Tn Tým BMiroslav Levý, Michal Tavlaridis, Ondrej Nerad, Veronika MasopustováRelay1601:35:39
46.R1432Chirurgie Tn Tým CMichaela Buchtová, Vendula Volencová, Jana Fataciunová, Julie CumanováRelay4601:55:34
48.R1433Nipovo DiopoKlára Moravcová, Katerina Milotová, Dita Cejková, Alan ŠrámekRelay4801:56:17
2.R1434Ac Ploché Nohy - BKatarína Kutková, Marek Lekeš, Marek Obešlo, Ondrej RužekRelay201:16:46
20.R1435Rychlý InzulinJana Petrová, Aleš Beránek, Nikola Kubišová, Ondrej PátekRelay2001:41:06
1.R1436Ac Ploché Nohy - ATereza Lajdová, Barbora Jíšová, Adam Jindra, Honza PokornýRelay101:08:02
38.R1437Námahová DušnostGabriela Zadražilová, Valerie Ondrášková, Andrea Soukupová, Miroslav SlámaRelay3801:49:58
32.R1438Teamprevent-SantéZuzana Lacková, Petr Batal, Karolína Cížková, Romana ObršálováRelay3201:46:47
24.R1439Dětské Kardiocentrum 5.Radka Maternová, Aneta Marku, Renata Švihovcová, Matej ŠvihovecRelay2401:43:06
27.R1440Dětské Kardiocentrum 4.Jan Kovanda, Klára Fiala, Martina Šperková, Karel KoubskýRelay2701:44:16
6.R1441Dětské Kardiocentrum 1.Roman Gebauer, Petr Güklhorn, Michal Jicínský, petr bukovskýRelay601:27:08
34.R1442Dětské Kardiocentrum 2.Lucie Laciaková, Denisa Bernardová, Jana Rolná, Jan SmýkalRelay3401:47:41
50.R1443Dětské Kardiocentrum 3.Michaela Ludvikova, Milena Podolská, Zuzana Cerná, Jan JanoušekRelay5002:04:22
9.R1444Cukráři IkemMichal Dubsky, Andrea Nemcová, Lenka Németová, Robert BémRelay901:27:44
5.R1445Nervy V KýbluPetr Marusic, Borek Tucek, Ondrej Chudomel, Hynek LachmannRelay501:26:06
12.R1446Macula DensaVáclav Herman, Eva Fürstová, Tereza Poláková, Miroslav KoblížekRelay1201:30:37
47.R1447Lemra TeamEva Meluzínová, Kamila Volná, Magdalena Vlásková, Ondrej LerchRelay4701:55:40
DNSR1448Sisters With BlistersBarbora Žemlicková, Hana Vaclíková, Petra Balousková, Zuzana MasárováRelay--
22.R1449Hadi Na ŠpejliPetra Janošcová, Veronika Krajcová, Monika Nehybová, Ondrej CernýRelay2201:42:41
13.R1450Motolské VeverkyAlžbeta Harárová, Matej Pribiš, Igor Odintsov, Daniel GlancRelay1301:32:35
43.R1453Sevo-Run-TeamDominik Horn, Šárka Havelková, Monika Vilímová, Otakar GabrielRelay4301:52:01
15.R1467Off-LabelJirí Bronský, Tereza Dršková, Ondrej Hradský, Šimon JohanidesRelay1501:34:39
52.R1469Vousy 2Jana Zarzycká, Hana Zunová, Jana Chrudimská, Tereza RašplickováRelay5202:16:10
41.R1470Ostrý DechLucie Poš, Marcela Pýchová, Monika Jaškova, Jan TrachtaRelay4101:50:35
36.R1473NepikobaMichal Pilný, Michal Netík, Jan Koucký, Lucie ZnojilováRelay3601:48:27

Wertungen und Altersklassen nach Vorgaben des Veranstalters.