Team results / O2 Prague Relay 4x5 - RunCzech - ČSOB Pojišťovna Medical Run

Zobrazeno 1-30 z 55 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
1.R1436Ac Ploché Nohy - ATereza Lajdová, Barbora Jíšová, Adam Jindra, Honza PokornýRelay101:08:02
2.R1434Ac Ploché Nohy - BKatarína Kutková, Marek Lekeš, Marek Obešlo, Ondrej RužekRelay201:16:46
53.R1520AmbulanceMarie Bošková, Martina Polanecká, Petra Raclová, Jarmila KubíckováRelay5302:21:12
28.R1565Aro KočičkyJana Polášková, Katerina Adámková, Petra Hrebcová, Martina VolfováRelay2801:45:52
33.R1583Bílé LaněLucie Lendakova, Vera Sustrova, Lucie Pešicová, Marie KeilováRelay3301:47:05
4.R1430Chirurgie Tn Tým ADavid Nemecek, Jaromír Šimša, Marek Mrácek, Karel VeškrnaRelay401:21:32
16.R1431Chirurgie Tn Tým BMiroslav Levý, Michal Tavlaridis, Ondrej Nerad, Veronika MasopustováRelay1601:35:39
46.R1432Chirurgie Tn Tým CMichaela Buchtová, Vendula Volencová, Jana Fataciunová, Julie CumanováRelay4601:55:34
9.R1444Cukráři IkemMichal Dubsky, Andrea Nemcová, Lenka Németová, Robert BémRelay901:27:44
40.R1504Dášiny HolkyEva Lövenhöferová, Katarina Hánelová, Mirka Kadlecová, Jana HeczkovaRelay4001:50:17
6.R1441Dětské Kardiocentrum 1.Roman Gebauer, Petr Güklhorn, Michal Jicínský, petr bukovskýRelay601:27:08
34.R1442Dětské Kardiocentrum 2.Lucie Laciaková, Denisa Bernardová, Jana Rolná, Jan SmýkalRelay3401:47:41
50.R1443Dětské Kardiocentrum 3.Michaela Ludvikova, Milena Podolská, Zuzana Cerná, Jan JanoušekRelay5002:04:22
27.R1440Dětské Kardiocentrum 4.Jan Kovanda, Klára Fiala, Martina Šperková, Karel KoubskýRelay2701:44:16
24.R1439Dětské Kardiocentrum 5.Radka Maternová, Aneta Marku, Renata Švihovcová, Matej ŠvihovecRelay2401:43:06
29.R1630Dětský Urgentní Příjem FnmLinda Jamrichova, Hana Bémová, Alexandra Lehovcova, Bára HronováRelay2901:46:01
26.R1626Diabetické NohyMiroslav Streck, Eva Spisarová, Ondrej Hrušák, Barbora EastRelay2601:43:32
17.R1526EndosmršťVít Neuman, Lenka Petruželková, Lukáš Plachý, Klára RoženkováRelay1701:36:12
23.R1608Grande CorredorZuzana Terešková, David Keprta, Nadine Hecht, Helena BrandaoRelay2301:42:44
3.R1426Gynekologicko-Porodnická Klinika ApolinářJan Práda, Jirí Sláma, Adam Neumann, Petr HubkaRelay301:21:04
22.R1449Hadi Na ŠpejliPetra Janošcová, Veronika Krajcová, Monika Nehybová, Ondrej CernýRelay2201:42:41
49.R1615Hirschsprungovy DětiJana Matrasová, Dagmar Heroldová, Jana Vraštiaková, Veronika MrackováRelay4902:02:55
25.R1534Iron GirlsDenisa Jahnlova, Hana Benešová, Eva Polaková, Hana ŠediváRelay2501:43:17
19.R1481Již Dva Dny Oligofrenní MudrciRobert Fáber, Karel Vlcek, Juraj Medo, Martin HubálekRelay1901:40:20
21.R1553Kaudální BlokKlára Maternová, Jakub Jonas, Martin Kocí, Vendula KaplanovaRelay2101:42:35
39.R1635KoalyMarta Jacevicová, Anna Petruželková, Natália Mydlová, Marie ŠediváRelay3901:50:06
47.R1447Lemra TeamEva Meluzínová, Kamila Volná, Magdalena Vlásková, Ondrej LerchRelay4701:55:40
12.R1446Macula DensaVáclav Herman, Eva Fürstová, Tereza Poláková, Miroslav KoblížekRelay1201:30:37
DNSR1556Motol BeastsAnna Fedorcáková, Nikola Cajbikova, Kristýna Vanecková, Katerina VánováRelay--
13.R1450Motolské VeverkyAlžbeta Harárová, Matej Pribiš, Igor Odintsov, Daniel GlancRelay1301:32:35

Wertungen und Altersklassen nach Vorgaben des Veranstalters.