Team results / O2 Prague Relay 4x5 - RunCzech - ČSOB Pojišťovna Medical Run

Zobrazeno 1-30 z 55 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
13.R1450Motolské VeverkyAlžbeta Harárová, Matej Pribiš, Igor Odintsov, Daniel GlancRelay1301:32:35
DNSR1556Motol BeastsAnna Fedorcáková, Nikola Cajbikova, Kristýna Vanecková, Katerina VánováRelay--
DNSR1448Sisters With BlistersBarbora Žemlicková, Hana Vaclíková, Petra Balousková, Zuzana MasárováRelay--
4.R1430Chirurgie Tn Tým ADavid Nemecek, Jaromír Šimša, Marek Mrácek, Karel VeškrnaRelay401:21:32
25.R1534Iron GirlsDenisa Jahnlova, Hana Benešová, Eva Polaková, Hana ŠediváRelay2501:43:17
43.R1453Sevo-Run-TeamDominik Horn, Šárka Havelková, Monika Vilímová, Otakar GabrielRelay4301:52:01
40.R1504Dášiny HolkyEva Lövenhöferová, Katarina Hánelová, Mirka Kadlecová, Jana HeczkovaRelay4001:50:17
47.R1447Lemra TeamEva Meluzínová, Kamila Volná, Magdalena Vlásková, Ondrej LerchRelay4701:55:40
44.R1585Zlobivé KrvinkyEva Pukancíková, Karel Švojgr, Pavel Vejsada, Jana KudrnovskáRelay4401:54:11
38.R1437Námahová DušnostGabriela Zadražilová, Valerie Ondrášková, Andrea Soukupová, Miroslav SlámaRelay3801:49:58
27.R1440Dětské Kardiocentrum 4.Jan Kovanda, Klára Fiala, Martina Šperková, Karel KoubskýRelay2701:44:16
3.R1426Gynekologicko-Porodnická Klinika ApolinářJan Práda, Jirí Sláma, Adam Neumann, Petr HubkaRelay301:21:04
14.R1533PivexJan Tomis, Jakub Honek, Tadeáš Butta, Tomáš HnátRelay1401:34:17
49.R1615Hirschsprungovy DětiJana Matrasová, Dagmar Heroldová, Jana Vraštiaková, Veronika MrackováRelay4902:02:55
20.R1435Rychlý InzulinJana Petrová, Aleš Beránek, Nikola Kubišová, Ondrej PátekRelay2001:41:06
28.R1565Aro KočičkyJana Polášková, Katerina Adámková, Petra Hrebcová, Martina VolfováRelay2801:45:52
52.R1469Vousy 2Jana Zarzycká, Hana Zunová, Jana Chrudimská, Tereza RašplickováRelay5202:16:10
15.R1467Off-LabelJirí Bronský, Tereza Dršková, Ondrej Hradský, Šimon JohanidesRelay1501:34:39
2.R1434Ac Ploché Nohy - BKatarína Kutková, Marek Lekeš, Marek Obešlo, Ondrej RužekRelay201:16:46
21.R1553Kaudální BlokKlára Maternová, Jakub Jonas, Martin Kocí, Vendula KaplanovaRelay2101:42:35
48.R1433Nipovo DiopoKlára Moravcová, Katerina Milotová, Dita Cejková, Alan ŠrámekRelay4801:56:17
29.R1630Dětský Urgentní Příjem FnmLinda Jamrichova, Hana Bémová, Alexandra Lehovcova, Bára HronováRelay2901:46:01
34.R1442Dětské Kardiocentrum 2.Lucie Laciaková, Denisa Bernardová, Jana Rolná, Jan SmýkalRelay3401:47:41
33.R1583Bílé LaněLucie Lendakova, Vera Sustrova, Lucie Pešicová, Marie KeilováRelay3301:47:05
41.R1470Ostrý DechLucie Poš, Marcela Pýchová, Monika Jaškova, Jan TrachtaRelay4101:50:35
53.R1520AmbulanceMarie Bošková, Martina Polanecká, Petra Raclová, Jarmila KubíckováRelay5302:21:12
39.R1635KoalyMarta Jacevicová, Anna Petruželková, Natália Mydlová, Marie ŠediváRelay3901:50:06
10.R1427Tichý Zubař I.Martin Leška, Roman Tichý, Jan Obuškevic, Anna DandováRelay1001:28:14
35.R1584Valící Se BulvyMichaela Beránková, Filip Beránek, Jana Kratochvílová, Jakub ArendácRelay3501:48:02
46.R1432Chirurgie Tn Tým CMichaela Buchtová, Vendula Volencová, Jana Fataciunová, Julie CumanováRelay4601:55:34

Wertungen und Altersklassen nach Vorgaben des Veranstalters.