Team results / O2 Prague Relay 4x5 - RunCzech - ČSOB Pojišťovna Medical Run

Zobrazeno 1-30 z 55 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
1.R1436Ac Ploché Nohy - ATereza Lajdová, Barbora Jíšová, Adam Jindra, Honza PokornýRelay101:08:02
2.R1434Ac Ploché Nohy - BKatarína Kutková, Marek Lekeš, Marek Obešlo, Ondrej RužekRelay201:16:46
3.R1426Gynekologicko-Porodnická Klinika ApolinářJan Práda, Jirí Sláma, Adam Neumann, Petr HubkaRelay301:21:04
4.R1430Chirurgie Tn Tým ADavid Nemecek, Jaromír Šimša, Marek Mrácek, Karel VeškrnaRelay401:21:32
5.R1445Nervy V KýbluPetr Marusic, Borek Tucek, Ondrej Chudomel, Hynek LachmannRelay501:26:06
6.R1441Dětské Kardiocentrum 1.Roman Gebauer, Petr Güklhorn, Michal Jicínský, petr bukovskýRelay601:27:08
7.R1610PremedikaceStanislav Novotný, Milan Grund, Radek Kasl, Miloslav LouckaRelay701:27:29
8.R1535StemiPetr Hájek, josef veselka, Cyril Štechovský, Šimon MachácekRelay801:27:33
9.R1444Cukráři IkemMichal Dubsky, Andrea Nemcová, Lenka Németová, Robert BémRelay901:27:44
10.R1427Tichý Zubař I.Martin Leška, Roman Tichý, Jan Obuškevic, Anna DandováRelay1001:28:14
11.R1515Upv ( Urgentní Pivní Výpomoc )Tomáš Backai, Marek Tošil, Ondrej Theodor, Kryštof RaclavskýRelay1101:30:32
12.R1446Macula DensaVáclav Herman, Eva Fürstová, Tereza Poláková, Miroslav KoblížekRelay1201:30:37
13.R1450Motolské VeverkyAlžbeta Harárová, Matej Pribiš, Igor Odintsov, Daniel GlancRelay1301:32:35
14.R1533PivexJan Tomis, Jakub Honek, Tadeáš Butta, Tomáš HnátRelay1401:34:17
15.R1467Off-LabelJirí Bronský, Tereza Dršková, Ondrej Hradský, Šimon JohanidesRelay1501:34:39
16.R1431Chirurgie Tn Tým BMiroslav Levý, Michal Tavlaridis, Ondrej Nerad, Veronika MasopustováRelay1601:35:39
17.R1526EndosmršťVít Neuman, Lenka Petruželková, Lukáš Plachý, Klára RoženkováRelay1701:36:12
18.R1429Zubní Centrum Mudr. Jakuba SmrčkaOndrej Prikryl, Markéta Jindrová, Tereza Pošíková, Jakub Smrcek MUDr.Relay1801:39:05
19.R1481Již Dva Dny Oligofrenní MudrciRobert Fáber, Karel Vlcek, Juraj Medo, Martin HubálekRelay1901:40:20
20.R1435Rychlý InzulinJana Petrová, Aleš Beránek, Nikola Kubišová, Ondrej PátekRelay2001:41:06
21.R1553Kaudální BlokKlára Maternová, Jakub Jonas, Martin Kocí, Vendula KaplanovaRelay2101:42:35
22.R1449Hadi Na ŠpejliPetra Janošcová, Veronika Krajcová, Monika Nehybová, Ondrej CernýRelay2201:42:41
23.R1608Grande CorredorZuzana Terešková, David Keprta, Nadine Hecht, Helena BrandaoRelay2301:42:44
24.R1439Dětské Kardiocentrum 5.Radka Maternová, Aneta Marku, Renata Švihovcová, Matej ŠvihovecRelay2401:43:06
25.R1534Iron GirlsDenisa Jahnlova, Hana Benešová, Eva Polaková, Hana ŠediváRelay2501:43:17
26.R1626Diabetické NohyMiroslav Streck, Eva Spisarová, Ondrej Hrušák, Barbora EastRelay2601:43:32
27.R1440Dětské Kardiocentrum 4.Jan Kovanda, Klára Fiala, Martina Šperková, Karel KoubskýRelay2701:44:16
28.R1565Aro KočičkyJana Polášková, Katerina Adámková, Petra Hrebcová, Martina VolfováRelay2801:45:52
29.R1630Dětský Urgentní Příjem FnmLinda Jamrichova, Hana Bémová, Alexandra Lehovcova, Bára HronováRelay2901:46:01
30.R1592Zdravé PlíceVáclav Mrázek, Jirí Tvrdon, Jirí Vachtenheim, Petr LibánskýRelay3001:46:05

Wertungen und Altersklassen nach Vorgaben des Veranstalters.