Team results / Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon - RunCzech - Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 60 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
6.R250360S.czMichal Vodvárka, Filip Matejka, Adam Šrámek, Adam Hájek360s.czRelay301:35:54
4.R260Adidas Runners Prague 1Tomáš Hradecký, Veronika Pýchová, Štepán Pech, Ladislav Majtánadidas Runners Prague 1Relay201:29:12
15.R258Adidas Runners Prague 2Sona Kopecká, Petr Menzl, Lucie Sezemská, Klára SmolkováADIDAS RUNNERS PRAGUE 2Relay901:44:49
23.R259Adidas Runners Prague 3Halyna Salamakha, Markéta Maskaluková, Jana Hubatova-Vackova, Lenka NémetováADIDAS RUNNERS PRAGUE 3Relay101:50:57
49.R204AjetoZora Hrdinová, Olga Turnhoferová, Jana Šimová, Miloslav KolárajetoRelay3402:08:26
34.R229Arla PlastMonika Šturmová, Martina Zichová, Roman Horejší, Soeren FischerArla PlastRelay2301:58:03
1.R202Běžecký Klub České Spořitelny A TýmPetr Šnábl, Jana Šnáblová, Aleš Kule, Martin DvorákBežecký klub Ceské sporitelny A týmRelay101:22:12
31.R256Běžím Pro Mámu A Pro PacientkyMarkéta Zavadilová, Petra Adámková, Tereza Novákoivá, Jana KulovanáBěžím pro mámu a pro pacientkyRelay301:56:02
9.R247BoxerkyTomáš Šálek, Viktor Agateljan, Sebastian Bytyqi, Sebastian BytyqiBoxerkyRelay601:40:18
11.R226Bs TeamDaniel Jareš, Jirí Zachar, Petr Hinterholzinger, Petr NovotnýBS TEAMRelay401:43:18
46.R227Bs Team BBohumila Vykoukova, FILIP VYKOUK, Petra Dvoráková, Bohumila JarešováBS Team BRelay3202:04:27
48.R225České Dráhy, A.s.Eva Cupalová, Ivana Crhová, Jarmila Zeidlerová, irena procházkováČeské dráhy, a.s.Relay602:08:14
25.R206České Filtry_EliteJan Cáslava, Martin Kratochvíl, Lucie Urbánová, Emil NemecekČESKÉ FILTRY_EliteRelay1701:53:28
37.R220České Filtry_WinnersJirina Lajblová, Jindriška Minaríková, Monika Kautská, Daniel DickČESKÉ FILTRY_WinnersRelay2601:58:57
53.R257Čůzy V ZápřahuKlára Kolenácová, Veronika Krcmárová, Aneta Filingerová, Lenka ŽahourováČůzy v zápřahuRelay802:14:21
54.R211Czech AerosolZuzana Gutwaldová, Miroslav Mojžíš, Alexandr Belošický, Jan EiseltCzech AerosolRelay3702:16:14
47.R261Dd ŠtafetaEva Jušcáková, Martina Nováková, Nikolas Novák, Karel KašákDD ŠtafetaRelay3302:08:09
8.R240DobrovolníciDana Novotná, Vladimír Ružicka, Tomáš Pulchart, Václav BrhelDobrovolníciRelay501:39:15
32.R255Energie PomáháMilan Velner, Ondrej Becán, Petra Walterová, Aleš PospíšilEnergie pomáháRelay801:57:02
33.R243EnvirocontMichaela Pešková, Katerina Nováková, Zbynek Novák, Lukáš VejtrubaENVIROCONTRelay2201:57:06
41.R254Ergo Běží (Pr)O ŽivotPetra Stodulková, Renata Bocanová, Zuzana Pilsová, Klára ŠimkováErgo běží (pr)o životRelay402:01:16
36.R231Eseťáci AŠárka Píšová, Martin Skýpala, Filip Danko, Štelán NovákESETÁCI ARelay2501:58:18
18.R232Eseťáci BIvana Demcáková, Daniel Procházka, David Krištóf, Lukáš BuchtaESETÁCI BRelay1201:48:52
24.R233Eseťáci CGabriela Ondrejcová, Petr Maška, Václav Zubr, Petr MalýESEŤÁCI CRelay1601:52:24
26.R252Fantastická ČtyřkaMichaela Rauerová, Lucie Drtinová, Markéta Navrátilová, Renata ŠkvorováFantastická čtyřkaRelay201:53:47
19.R242Holky Z EdenuJaromíra Konecná, Barbora Konecná, Arnošt Russ, Jaromíra KonecnáHolky z EdenuRelay1301:49:50
44.R218Hroch TýmSabina Sokolová, Dana Gloserová, Barbora Gloserová, Radim GloserHroch týmRelay3102:03:19
20.R212Kareka TeamPetra Svobodová, Gabriela Pokorná, Roman Páv, Jakub ŽabaKareka TeamRelay1401:50:12
58.R201KaretekuKaterina Müllerová, Renata Kubínová, Tereza Konzalová, Jakub HumplKARETEKURelay4102:32:47
51.R209Kb BěhnyLucie Lovcí, Markéta Uhlírová, Petra Bártová, Vendula LisáKB běhnyRelay702:10:13