Team results / Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon - RunCzech - Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 60 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
46.R227Bs Team BBohumila Vykoukova, FILIP VYKOUK, Petra Dvoráková, Bohumila JarešováBS Team BRelay3202:04:27
8.R240DobrovolníciDana Novotná, Vladimír Ružicka, Tomáš Pulchart, Václav BrhelDobrovolníciRelay501:39:15
27.R251Porsche ČrDaniel Harant, Vlasta Dostálová, Martina Kudláková, Jirí RitschelPorsche ČRRelay1801:54:29
11.R226Bs TeamDaniel Jareš, Jirí Zachar, Petr Hinterholzinger, Petr NovotnýBS TEAMRelay401:43:18
39.R237Ortho Clinical Diagnostics 2Denisa Cernochová, Zuzana Nemecková, Adrian Zajac, Patrik SaboOrtho Clinical Diagnostics 2Relay2802:00:23
40.R207RrDenisa Svobodová, Kristýna Hartmanová, Michaela Málková, Pavel ReinhardtRRRelay2902:00:28
48.R225České Dráhy, A.s.Eva Cupalová, Ivana Crhová, Jarmila Zeidlerová, irena procházkováČeské dráhy, a.s.Relay602:08:14
47.R261Dd ŠtafetaEva Jušcáková, Martina Nováková, Nikolas Novák, Karel KašákDD ŠtafetaRelay3302:08:09
10.R213Kv Arena Team Karlovy VaryFilip Polák, Jana Pavlinská, Dominik Kvasnicka, Šárka ŠvejdarováKV Arena Team Karlovy VaryRelay701:42:22
24.R233Eseťáci CGabriela Ondrejcová, Petr Maška, Václav Zubr, Petr MalýESEŤÁCI CRelay1601:52:24
23.R259Adidas Runners Prague 3Halyna Salamakha, Markéta Maskaluková, Jana Hubatova-Vackova, Lenka NémetováADIDAS RUNNERS PRAGUE 3Relay101:50:57
18.R232Eseťáci BIvana Demcáková, Daniel Procházka, David Krištóf, Lukáš BuchtaESETÁCI BRelay1201:48:52
30.R203Kb Sec.mixIveta Husáková, Leona Petríková, Jana Šafránková, Dušan KollárKB SEC.MIXRelay2101:55:53
29.R216Yusen Logistics Strančice 1Jakub Fikar, Daniela Kropácková, Jana Šumanová, Miroslav PrknoYusen Logistics Strančice 1Relay2001:54:34
13.R210Tokai Rika GazeliJakub Pražák, Jan Madzia, Takuo Kubota, František HavlícekTokai Rika GAZELIRelay501:44:16
5.R222RykoJakub Šena, Jana Šenová, Pavel Svoboda, Tomáš TonderRYKORelay301:29:19
25.R206České Filtry_EliteJan Cáslava, Martin Kratochvíl, Lucie Urbánová, Emil NemecekČESKÉ FILTRY_EliteRelay1701:53:28
22.R236Porsche Česká RepublikaJan Nechvíl, Rudolf Linhart, Jan Curík, David OndrácekPorsche Česká republikaRelay701:50:53
21.R221Sk Radbuza Masters BJan Paluch, Katerina Kofronová, Viet Ant Nguyen, Adam GutwirtSK Radbuza Masters BRelay1501:50:47
45.R239Ortho Clinical Diagnostics 1Jana Vondrašová, Katerina Spizzirri, Michaela Benova, Jaroslava PauchováOrtho Clinical Diagnostics 1Relay502:04:07
28.R244Spolchemie TeamJaromír Florián, Bert Stiers, Daniel Tamchyna, Jakub RacekSpolchemie teamRelay1901:54:30
19.R242Holky Z EdenuJaromíra Konecná, Barbora Konecná, Arnošt Russ, Jaromíra KonecnáHolky z EdenuRelay1301:49:50
52.R253Tyma CzJirí Vyšata, Šárka Eisenhammerová, Milan Džavík, Martin BilekTYMA CZRelay3602:11:42
37.R220České Filtry_WinnersJirina Lajblová, Jindriška Minaríková, Monika Kautská, Daniel DickČESKÉ FILTRY_WinnersRelay2601:58:57
57.R248ŠvarcfógloviKarel Cerný, Renata Cerná, Ivana Belohradská, Richard PtácekŠvarcFógloviRelay4002:28:22
58.R201KaretekuKaterina Müllerová, Renata Kubínová, Tereza Konzalová, Jakub HumplKARETEKURelay4102:32:47
53.R257Čůzy V ZápřahuKlára Kolenácová, Veronika Krcmárová, Aneta Filingerová, Lenka ŽahourováČůzy v zápřahuRelay802:14:21
STDR238Ortho Clinical Diagnostics 3Lenka Opatrná, Romana Komárková, Silvie Stunova, Andrew PearceOrtho Clinical Diagnostics 3Relay--
51.R209Kb BěhnyLucie Lovcí, Markéta Uhlírová, Petra Bártová, Vendula LisáKB běhnyRelay702:10:13
16.R215Yusen Logistics Krupka 1Marcela Schubertová, Karel Hlavácek, Miroslav Šír, Miroslav SochorYusen Logistics Krupka 1Relay1001:46:54