Team results / Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon - RunCzech - Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon - Relay

Zobrazeno 31-60 z 60 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
31.R256Běžím Pro Mámu A Pro PacientkyMarkéta Zavadilová, Petra Adámková, Tereza Novákoivá, Jana KulovanáBěžím pro mámu a pro pacientkyRelay301:56:02
32.R255Energie PomáháMilan Velner, Ondrej Becán, Petra Walterová, Aleš PospíšilEnergie pomáháRelay801:57:02
33.R243EnvirocontMichaela Pešková, Katerina Nováková, Zbynek Novák, Lukáš VejtrubaENVIROCONTRelay2201:57:06
34.R229Arla PlastMonika Šturmová, Martina Zichová, Roman Horejší, Soeren FischerArla PlastRelay2301:58:03
35.R214Yusen Logistics Zličín 1Romana Králová, Klára Všeticková, Michal Vondrášek, Daniel BicanYusen Logistics Zličín 1Relay2401:58:05
36.R231Eseťáci AŠárka Píšová, Martin Skýpala, Filip Danko, Štelán NovákESETÁCI ARelay2501:58:18
37.R220České Filtry_WinnersJirina Lajblová, Jindriška Minaríková, Monika Kautská, Daniel DickČESKÉ FILTRY_WinnersRelay2601:58:57
38.R223Rychlá RotaMartin Verner, Simona Otcovská, Petr Živný, Matej ProkopRYCHLÁ ROTARelay2702:00:12
39.R237Ortho Clinical Diagnostics 2Denisa Cernochová, Zuzana Nemecková, Adrian Zajac, Patrik SaboOrtho Clinical Diagnostics 2Relay2802:00:23
40.R207RrDenisa Svobodová, Kristýna Hartmanová, Michaela Málková, Pavel ReinhardtRRRelay2902:00:28
41.R254Ergo Běží (Pr)O ŽivotPetra Stodulková, Renata Bocanová, Zuzana Pilsová, Klára ŠimkováErgo běží (pr)o životRelay402:01:16
42.R217Skylog Group TeamVáclav Pilný, Aleš Pilný, Marek Pros, Jan ŠulganSkylog Group teamRelay902:02:19
43.R241Weiss TeamMichal Weiss, Petra Bradácová, Lukáš Weiss, Tadeáš WeissWEISS TEAMRelay3002:02:29
44.R218Hroch TýmSabina Sokolová, Dana Gloserová, Barbora Gloserová, Radim GloserHroch týmRelay3102:03:19
45.R239Ortho Clinical Diagnostics 1Jana Vondrašová, Katerina Spizzirri, Michaela Benova, Jaroslava PauchováOrtho Clinical Diagnostics 1Relay502:04:07
46.R227Bs Team BBohumila Vykoukova, FILIP VYKOUK, Petra Dvoráková, Bohumila JarešováBS Team BRelay3202:04:27
47.R261Dd ŠtafetaEva Jušcáková, Martina Nováková, Nikolas Novák, Karel KašákDD ŠtafetaRelay3302:08:09
48.R225České Dráhy, A.s.Eva Cupalová, Ivana Crhová, Jarmila Zeidlerová, irena procházkováČeské dráhy, a.s.Relay602:08:14
49.R204AjetoZora Hrdinová, Olga Turnhoferová, Jana Šimová, Miloslav KolárajetoRelay3402:08:26
50.R235Louda Auto 2Václav Kout, David Kopp, Markéta Karásková, Matyáš KarásekLouda Auto 2Relay3502:09:55
51.R209Kb BěhnyLucie Lovcí, Markéta Uhlírová, Petra Bártová, Vendula LisáKB běhnyRelay702:10:13
52.R253Tyma CzJirí Vyšata, Šárka Eisenhammerová, Milan Džavík, Martin BilekTYMA CZRelay3602:11:42
53.R257Čůzy V ZápřahuKlára Kolenácová, Veronika Krcmárová, Aneta Filingerová, Lenka ŽahourováČůzy v zápřahuRelay802:14:21
54.R211Czech AerosolZuzana Gutwaldová, Miroslav Mojžíš, Alexandr Belošický, Jan EiseltCzech AerosolRelay3702:16:14
55.R246Stanley Black&deckerMartina Mittelbachová, Lucie Römerová, Barbora Dobrodinská, Jan RízekStanley Black&DeckerRelay3802:23:41
56.R228Sk Becher's VítovMarkéta Špatenková, Katerina Veselá, Lukáš Secký, Venuše BednárováSK Becher's VítovRelay3902:23:47
57.R248ŠvarcfógloviKarel Cerný, Renata Cerná, Ivana Belohradská, Richard PtácekŠvarcFógloviRelay4002:28:22
58.R201KaretekuKaterina Müllerová, Renata Kubínová, Tereza Konzalová, Jakub HumplKARETEKURelay4102:32:47
59.R200Za Ústí KrásnějšíMartina Žirovnická, Petr Doubek, Liana Wagnerová, Nicole WagnerováZa Ústí krásnějšíRelay4202:37:27
STDR238Ortho Clinical Diagnostics 3Lenka Opatrná, Romana Komárková, Silvie Stunova, Andrew PearceOrtho Clinical Diagnostics 3Relay--