Team results / Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon - RunCzech - Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 60 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
1.R202Běžecký Klub České Spořitelny A TýmPetr Šnábl, Jana Šnáblová, Aleš Kule, Martin DvorákBežecký klub Ceské sporitelny A týmRelay101:22:12
2.R219Sk Radbuza MastersVáclav Chadim, Lukáš Pfeifer, Filip Holecek, Pavel HrabeSK Radbuza MastersRelay101:22:38
3.R208TrczTomáš Jirásek, Milan Tinka, Luboš Pospíšil, Jan BurešTRCZRelay201:26:35
4.R260Adidas Runners Prague 1Tomáš Hradecký, Veronika Pýchová, Štepán Pech, Ladislav Majtánadidas Runners Prague 1Relay201:29:12
5.R222RykoJakub Šena, Jana Šenová, Pavel Svoboda, Tomáš TonderRYKORelay301:29:19
6.R250360S.czMichal Vodvárka, Filip Matejka, Adam Šrámek, Adam Hájek360s.czRelay301:35:54
7.R224Ryko BěžíMartin Vošta, Alena Šmídová, Jirí Flegel, Miroslav TrešnákRYKO BěžíRelay401:38:50
8.R240DobrovolníciDana Novotná, Vladimír Ružicka, Tomáš Pulchart, Václav BrhelDobrovolníciRelay501:39:15
9.R247BoxerkyTomáš Šálek, Viktor Agateljan, Sebastian Bytyqi, Sebastian BytyqiBoxerkyRelay601:40:18
10.R213Kv Arena Team Karlovy VaryFilip Polák, Jana Pavlinská, Dominik Kvasnicka, Šárka ŠvejdarováKV Arena Team Karlovy VaryRelay701:42:22
11.R226Bs TeamDaniel Jareš, Jirí Zachar, Petr Hinterholzinger, Petr NovotnýBS TEAMRelay401:43:18
12.R245Zdrávka ÚstíNikola Vápeníková, Ondrej Maticka, Petr Hladík, Martin ŠístekZdrávka ÚstíRelay801:43:26
13.R210Tokai Rika GazeliJakub Pražák, Jan Madzia, Takuo Kubota, František HavlícekTokai Rika GAZELIRelay501:44:16
14.R230Louda Auto 1Martin John, Aliaksandr Ilyushchyts, Martin Tuma, Martin Jan TumaLouda Auto 1Relay601:44:33
15.R258Adidas Runners Prague 2Sona Kopecká, Petr Menzl, Lucie Sezemská, Klára SmolkováADIDAS RUNNERS PRAGUE 2Relay901:44:49
16.R215Yusen Logistics Krupka 1Marcela Schubertová, Karel Hlavácek, Miroslav Šír, Miroslav SochorYusen Logistics Krupka 1Relay1001:46:54
17.R249Stanley BdRomana Cerná, Alexandra Friedrichová, Petr Kaucky, Pavel Tlustýstanley BDRelay1101:48:21
18.R232Eseťáci BIvana Demcáková, Daniel Procházka, David Krištóf, Lukáš BuchtaESETÁCI BRelay1201:48:52
19.R242Holky Z EdenuJaromíra Konecná, Barbora Konecná, Arnošt Russ, Jaromíra KonecnáHolky z EdenuRelay1301:49:50
20.R212Kareka TeamPetra Svobodová, Gabriela Pokorná, Roman Páv, Jakub ŽabaKareka TeamRelay1401:50:12
21.R221Sk Radbuza Masters BJan Paluch, Katerina Kofronová, Viet Ant Nguyen, Adam GutwirtSK Radbuza Masters BRelay1501:50:47
22.R236Porsche Česká RepublikaJan Nechvíl, Rudolf Linhart, Jan Curík, David OndrácekPorsche Česká republikaRelay701:50:53
23.R259Adidas Runners Prague 3Halyna Salamakha, Markéta Maskaluková, Jana Hubatova-Vackova, Lenka NémetováADIDAS RUNNERS PRAGUE 3Relay101:50:57
24.R233Eseťáci CGabriela Ondrejcová, Petr Maška, Václav Zubr, Petr MalýESEŤÁCI CRelay1601:52:24
25.R206České Filtry_EliteJan Cáslava, Martin Kratochvíl, Lucie Urbánová, Emil NemecekČESKÉ FILTRY_EliteRelay1701:53:28
26.R252Fantastická ČtyřkaMichaela Rauerová, Lucie Drtinová, Markéta Navrátilová, Renata ŠkvorováFantastická čtyřkaRelay201:53:47
27.R251Porsche ČrDaniel Harant, Vlasta Dostálová, Martina Kudláková, Jirí RitschelPorsche ČRRelay1801:54:29
28.R244Spolchemie TeamJaromír Florián, Bert Stiers, Daniel Tamchyna, Jakub RacekSpolchemie teamRelay1901:54:30
29.R216Yusen Logistics Strančice 1Jakub Fikar, Daniela Kropácková, Jana Šumanová, Miroslav PrknoYusen Logistics Strančice 1Relay2001:54:34
30.R203Kb Sec.mixIveta Husáková, Leona Petríková, Jana Šafránková, Dušan KollárKB SEC.MIXRelay2101:55:53