Team results / Mattoni Olomouc Half Marathon - RunCzech - Mattoni Olomouc Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 131 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
123.R200TygřicePavla Rostová, Jana Kumiová, Veronika Bartonová, Jana HopjanováRelay12302:22:53
115.R201Alfun 4Katerina Zelená, Ivana Benedikovicová, Petra Ctvrtlíková, Alexandra NyklováRelay11502:18:01
36.R202Alfun 5Michaela Nevrivová, Petra Dvoráková, Martin Filistein, Jaroslav ManásekRelay3601:55:06
58.R203Alfun 6Tomáš HUDECEK, Filip Cahlík, Jaroslav Brisuda, Jakub ZaprianovRelay5802:01:22
85.R204Alfun 7Karel Krupicka, Michala Zaprianová, Michaela Poláková, Veronika TobolováRelay8502:08:57
37.R205Olomoucké RaketyKristýna Sedlácková, Ondrej Skalka, Zita Badurová, Jirí ZatloukalRelay3701:55:08
122.R206HnevotinPetra Dostalikova, Pavlína Svobodová, Silvie Rokytová, Pavla BockováRelay12202:22:07
97.R207Fajfka RajfkaKarla Šumná, Karla Šumná, marie pospíšilová, Lucie KrejcírováRelay9702:11:37
94.R208RunařiMilan Hájek, Jitka Hájková, Zdena Harásková, Vladimír PallaRelay9402:10:58
43.R209Vinařská SpojkaDana Hrubá, Lenka Vicenová, Josef Ríha, Jirí WaisRelay4301:56:51
116.R210Čsob Pro Vdv - Olomócká SmečkaDaniela Nedomová, Alena Zelená, Silvia Flochová, Martina LehkáRelay11602:18:09
26.R211PukBrt Milan, Milan Brt, Zbynek Šarman, Jirí KrálRelay2601:52:47
3.R212Geohunter, S.r.o.Mirek Betík, Filip Lukáš, David Svozil, Jirí OksnerRelay301:28:54
77.R213Morgan TeamAnežka Niesnerová, Michal Hejda, Kristýna Wikturnová, Magdalena SoumarováRelay7702:07:15
102.R214Čsob Pro VdvMilada Otevrelová, Lenka Hrochová, Michaela Hrdinová, Martin HostašaRelay10202:12:58
105.R215Pozdní SběrHelena Rehurková, Lenka Moucková, Markéta Stanková, Magda KováríkováRelay10502:14:34
52.R216Billa CzPetr Svoboda, Roman Švancara, Petr Jirácek, Eva BezpalcováRelay5201:59:52
113.R217DraciAlena Koprivová, Karel Ondrášek, Beáta Bigasová, Vojtech ŠpatnýRelay11302:16:39
111.R218Čsob Pro Vdv - Eu Centrum - Fantastic 4Barnabáš Krešne, Martina Rybková, Aneta Jílková, Ivana HenzlováRelay11102:16:03
117.R220Poprvé SpoluMária Smolinková, Jana Bitalová, Lenka Lachmanová, Jolana DobešováRelay11702:18:20
82.R221KubíciMarek Köhler, Gabriela Outratová, Miloslav Outrata, Václav OutrataRelay8202:08:01
81.R222TryskomyšiMartin Nevrlý, Josef Kovár, Pavel Štupák, Vendula OutratováRelay8102:07:55
STDR223Koyo 1Petra Penašková, Petra Barochová, Andrea Stredová, Dita PospíšilováRelay--
107.R224Koyo 2Denisa Micková, Jaromír Pecinka, Libor Pocklan, Jirí HackenwaldRelay10702:15:02
6.R225Koyo 3Tomáš Sekanina, Michal Kubácek, Petr Pospíšil, Jirí VlcekRelay601:40:07
55.R226Koyo 4Petr Tomec, Robert Kovács, Radim Vlcek, Michal DoleželRelay5502:01:09
23.R227Koyo 5Jan Urbanovský, Tomáš Eichler, Jakub Jelínek, Marek JankuRelay2301:51:45
28.R228Koyo 6Michal Brezina, Silvie Cechová, Pavel Studýnka, Matej VeselýRelay2801:53:19
124.R229Koyo 7Lucie Šustková, Kristína Ivanová, Jirí Sitta, Petr NovákRelay12402:24:34
80.R231PomaloběžkyJan Parchanski, Ivo Mikulášek, Miroslav Hýbner, Radim RolincRelay8002:07:38