Team results / Mattoni Olomouc Half Marathon - RunCzech - Mattoni Olomouc Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 131 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
113.R217DraciAlena Koprivová, Karel Ondrášek, Beáta Bigasová, Vojtech ŠpatnýRelay11302:16:39
10.R284Mrp RunAleš Pohle, Tereza Horínková, Tomáš Smékal, Jirí KovárRelay1001:43:18
41.R261Hasiči BohuňoviceAlois Raška, Ladislav Vychodil, Valdemar Lakva, Michaela ProkešováRelay4101:56:36
64.R247Brose Dream TeamAndrea Valentová, Jana Zahradníková, Gabriela Miculková, Michaela HynerováRelay6402:02:13
77.R213Morgan TeamAnežka Niesnerová, Michal Hejda, Kristýna Wikturnová, Magdalena SoumarováRelay7702:07:15
33.R299Sokolíci MrsklesyBarbora Vaculíková, Václav Klimeš, Denisa Vaculíková, Petr WolfRelay3301:54:11
111.R218Čsob Pro Vdv - Eu Centrum - Fantastic 4Barnabáš Krešne, Martina Rybková, Aneta Jílková, Ivana HenzlováRelay11102:16:03
119.R242Super ČataBožena Voroninová, Andrea Danková, Anita Sventeková, Katarína KrajnákováRelay11902:19:00
26.R211PukBrt Milan, Milan Brt, Zbynek Šarman, Jirí KrálRelay2601:52:47
79.R253Kulíšci! :-)Dagmar Duronová, Jaroslav Duron, Jan Krcmár, Martin DuronRelay7902:07:34
88.R285ŽelvyDaja Bedanova, lenka dvoráková, david dvorák, Roman RužickaRelay8802:09:28
43.R209Vinařská SpojkaDana Hrubá, Lenka Vicenová, Josef Ríha, Jirí WaisRelay4301:56:51
120.R293Charita VmDaniela Kopecková, Barbora Zuzanáková, Miluše Hrachovcová, Jana RihákováRelay12002:20:03
116.R210Čsob Pro Vdv - Olomócká SmečkaDaniela Nedomová, Alena Zelená, Silvia Flochová, Martina LehkáRelay11602:18:09
13.R298KosířáciDavid Kapsia, Lenka Žácková, Radovan Streda, Matej ŠtembírekRelay1301:47:07
103.R273Whm 4RunDavid Schier, Milan Kryl, Martin Svozil, Katerina BurešováRelay10302:13:17
48.R256SlaviciDavid Slavícek, Alice Breburdová, Lubomír Slavícek, Zuzana SlavíckováRelay4801:57:40
127.R306Ods A MkDavid Vancík, Petr Sokol, Petr Kopriva, Zuzana Majerová ZahradníkováRelay12702:29:51
71.R234CreditkyDenisa Hladišová, Simona Dorazilová, Roman Boruvka, Jarmila SchreiberováRelay7102:04:10
107.R224Koyo 2Denisa Micková, Jaromír Pecinka, Libor Pocklan, Jirí HackenwaldRelay10702:15:02
110.R244Sputnik 5TDušana Paneková, Jana Braunerová, Henrieta Fojtiková, Patrícia PanekováRelay11002:15:40
91.R262Eduardo LagunaEva Cechova, Iveta Kocková, Veronika Šemberová, Eduardo LagunaRelay9102:09:55
92.R310Flora TeamEva Fuglícková, Katerina Dvoráková, Katerina Havlová, Jan GazdíkRelay9202:10:22
87.R295OkejmaEva Süsserová, Michael Skácel, Alena Moravcová, Jitka GatialováRelay8702:09:05
78.R269Krleš!Hana Drácová, Hana Šimková, Josef Šimek, Pavel DrácRelay7802:07:16
47.R236Kluci A HolkyHana Rajnohová, Bernadetta Skácelová, Jan Vanecka, Jaroslav RajnohaRelay4701:57:35
105.R215Pozdní SběrHelena Rehurková, Lenka Moucková, Markéta Stanková, Magda KováríkováRelay10502:14:34
59.R266České DráhyIvana Crhová, irena procházková, Stanislav Blaha, Jaroslava BlahováRelay5902:01:30
89.R279RepeteIvana Hubková, Irena Šotková, Zuzana Dvouletá, Linda LorencováRelay8902:09:49
90.R296ZukahuhraIveta Hrachovinová, Eva Hulková, Eva Karásková, Zuzana SpurnáRelay9002:09:55