Team results / Mattoni Olomouc Half Marathon - RunCzech - Mattoni Olomouc Half Marathon - Relay

Zobrazeno 31-60 z 131 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
31.R281Demo VerzeKristýna Špalková, Roman Tkácik, Petra Mikešová, Rudolf ŠpalekRelay3101:53:38
32.R325SimáciLucie Ivánková, Tereza Sloupová, Jana Obrucníková, Jindrich KratochvílRelay3201:53:40
33.R299Sokolíci MrsklesyBarbora Vaculíková, Václav Klimeš, Denisa Vaculíková, Petr WolfRelay3301:54:11
34.R277Jc RunnersLinda Slámová, Jan Machácek, Ivo Vymlátil, Pavel ZachrdlaRelay3401:54:22
35.R238AkpzlPetra Františová, Tomáš Šetina, Pavla Komendova, Michal FaltusRelay3501:54:27
36.R202Alfun 5Michaela Nevrivová, Petra Dvoráková, Martin Filistein, Jaroslav ManásekRelay3601:55:06
37.R205Olomoucké RaketyKristýna Sedlácková, Ondrej Skalka, Zita Badurová, Jirí ZatloukalRelay3701:55:08
38.R314Universal Usu TeamRadka Nováková, Jirí Kroutil, Monika Zimova, Oto MatalRelay3801:55:21
39.R330Robertshaw IiiJana Grusová, Martin Novácek, Pavel Budka, Jakub HanácekRelay3901:56:32
40.R254AjetoZora Hrdinová, Olga Turnhoferová, Jana Nováková, Miloslav KolárRelay4001:56:35
41.R261Hasiči BohuňoviceAlois Raška, Ladislav Vychodil, Valdemar Lakva, Michaela ProkešováRelay4101:56:36
42.R326Flowserve ÁčkaMonika Kvapilová, David Popelák, Jirí Bureš, Jan WeinlichRelay4201:56:43
43.R209Vinařská SpojkaDana Hrubá, Lenka Vicenová, Josef Ríha, Jirí WaisRelay4301:56:51
44.R292RychlíciTomáš Pospíšil, Tomáš Petrek, Jirí Hartmann, Tomáš ZnojilRelay4401:56:51
45.R271Rychlonožky W&hMilan Vodák, Zdenka Jerábková, Tomáš Verbický, Martina VotavováRelay4501:56:57
46.R327Flowserve BorciJakub Hanák, Michal Petrek, Radim Jelínek, Jan FoitRelay4601:57:02
47.R236Kluci A HolkyHana Rajnohová, Bernadetta Skácelová, Jan Vanecka, Jaroslav RajnohaRelay4701:57:35
48.R256SlaviciDavid Slavícek, Alice Breburdová, Lubomír Slavícek, Zuzana SlavíckováRelay4801:57:40
49.R331Zatraceně Rychlé KočkyKlára Drahotová, Veronika Pochylá, Lucie Sedláková, Štepánka PerestaRelay4901:57:53
50.R290SurvivalsKaterina Hovorková, Martin Drábek, Martina Skácelová, Tomáš DostálRelay5001:58:10
51.R323Robertshaw IJan Rezác, Nikola Kolárová, Petr Kvapil, Veronika TomáškováRelay5101:58:29
52.R216Billa CzPetr Svoboda, Roman Švancara, Petr Jirácek, Eva BezpalcováRelay5201:59:52
53.R291Muži S OceliJan Novotný, Karel Hachlica, Michal Pospíšil, Zdenek ŠvubRelay5302:00:00
54.R289Klub AntišpekounJakub Hutyra, Daniel Kaluža, Martin Doušek, Ladislav HladíkRelay5402:00:32
55.R226Koyo 4Petr Tomec, Robert Kovács, Radim Vlcek, Michal DoleželRelay5502:01:09
56.R276Duel H&vPavla Rajmanová, Martina Vylegalová, Ondrej Ašer, Marketa KocišováRelay5602:01:12
57.R280B7 TrainersMartin Kucián, Petr Šembera, Lenka Šimecková, Petr SkopalRelay5702:01:12
58.R203Alfun 6Tomáš HUDECEK, Filip Cahlík, Jaroslav Brisuda, Jakub ZaprianovRelay5802:01:22
59.R266České DráhyIvana Crhová, irena procházková, Stanislav Blaha, Jaroslava BlahováRelay5902:01:30
60.R270Fanyho MazlíčciPetr Kyša, Lucia Janíková, Michal Novotný, Martin OrálekRelay6002:01:44