Team results / Mattoni Olomouc Half Marathon - RunCzech - Mattoni Olomouc Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 131 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
1.R239Běžecký Klub České Spořitelny A TýmPetr Šnábl, Lukáš Zámiš, Martin Dvorák, Jirí PešekRelay101:19:14
2.R313Piotr PiątońPiotr Piaton, Lukasz Juszczyk, Dominik Nieszkowiecki, Damian CzerczakRelay201:24:11
3.R212Geohunter, S.r.o.Mirek Betík, Filip Lukáš, David Svozil, Jirí OksnerRelay301:28:54
4.R329Adidas Runners 4Michal Kuzmiak, Martin Bareš, Vineet Mahajan, Ladislav MajtánRelay401:36:48
5.R304BučinaJosef Štancl, Josef Štancl, Michal Paulícek, Lukáš BurvalRelay501:39:16
6.R225Koyo 3Tomáš Sekanina, Michal Kubácek, Petr Pospíšil, Jirí VlcekRelay601:40:07
7.R278Tsmo RunersMiroslav Petrík, Radim Plachý, Radka Plachá, Ivan HansgutRelay701:40:13
8.R275Jc 1Martin Provaz, Michal Vilímek, Martin Šimek, Jan ProtivánekRelay801:40:48
9.R233PrdelkyZdenek Dyják, Lukáš Mrácek, Petra Brenková, Petra IndrováRelay901:41:10
10.R284Mrp RunAleš Pohle, Tereza Horínková, Tomáš Smékal, Jirí KovárRelay1001:43:18
11.R300Hala Vs. Kancl 1Jakub Prikryl, Petr Lostak, Miloslav Crha, Michael NovotnyRelay1101:43:59
12.R301Hala Vs. Kancl 2Ondrej Kadlec, Zbynek Stloukal, Kristyna Cížeková, Roman FelklRelay1201:45:53
13.R298KosířáciDavid Kapsia, Lenka Žácková, Radovan Streda, Matej ŠtembírekRelay1301:47:07
14.R312Když Nemůžeš, PřidejPetr Chodil, Petr Kvapil, Petr Jurka, Jan ŠtancelRelay1401:48:09
15.R264RychlonožkyRadomír Lichnovský, Radek Kolavik, Jana Vyskocilová, Zuzana RímskáRelay1501:48:10
16.R2974 Chlapáci V BěhuJirí Sedlácek, Alena Spurná, Ladislav Spurny, Jirí SedlácekRelay1601:48:23
17.R308Old FriendsJana Hlavacoca, Dana Formánková, Zdenek Ruzicka, Martin HlavácRelay1701:48:53
18.R324Brodek CrewLada Kourilová, Martina Jakešová, Ivana Kalusová, Josef KourilRelay1801:49:50
19.R334PrcuflajziSvatava Hrubá, Tereza Karpitova, Marie Leštinská, Lukáš NeuerRelay1901:50:22
20.R287Tsmo ŠtafetaMarek Rozsival, Radmila Kreuzerová, Michaela Dostálová, Marcel HrabcíkRelay2001:51:07
21.R305Jen Tak Pro RadostJitka Janecková Motková, Anežka Kramárová, Karel Barborák, Vlastimil NavrátilRelay2101:51:10
22.R328Adidas Runners 3Sona Kopecká, Medúza ZaZa, Lenka Németová, Lucie SíbrováRelay2201:51:37
23.R227Koyo 5Jan Urbanovský, Tomáš Eichler, Jakub Jelínek, Marek JankuRelay2301:51:45
24.R241M.o.j.e.Jirí Kadlec, Martina Štáfová, Olga Havlenova, Eduard EbelRelay2401:51:49
25.R272Whm FourJan Dvorák, Vratislav Marek, Ivana Jozífková, Kamil HerníkRelay2501:51:59
26.R211PukBrt Milan, Milan Brt, Zbynek Šarman, Jirí KrálRelay2601:52:47
27.R258Family 2BPetr Toman, Marek Sabácek, Barbora Doláková, Jakub TomanRelay2701:53:03
28.R228Koyo 6Michal Brezina, Silvie Cechová, Pavel Studýnka, Matej VeselýRelay2801:53:19
29.R246TurbomakronkyVeronika Rocková, Lenka Marcíková, Tomáš Železník, Karolina RockováRelay2901:53:25
30.R320Ty Naše HolkyTereza Skoumalová, Monika Bohunská, Jana Prikrylová Lébrová, Markéta VenclováRelay3001:53:29