Team results / Mattoni České Budějovice Half Marathon - RunCzech - Mattoni České Budějovice Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 69 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
10.R200Alfun 1Jirí Šulák, David Filipík, Ladislav Rappensberger, Petr HarkabusRelay1001:46:25
61.R201Alfun 2Filip Cahlík, Pavla Rejdová, Alena Chlápková, Eva ŠtefancováRelay6102:20:17
48.R202Alfun 3Katerina Zelená, Petra Ctvrtlíková, Martin Filistein, Alexandra NyklováRelay4802:10:55
32.R203Alfun 4Jan Polách, Vladimír BRÍDZÍK, Tomáš HUDECEK, Tomáš NyklRelay3202:00:56
21.R204MpmpMartin Pölzer, Patrik Bonco, Petr Štork, Martin BírešRelay2101:55:31
49.R205Běžíme!!!Tomas Jiracek, Lenka Kucerová, Pavla Sochacká, Olga HajnáRelay4902:12:05
25.R206KonstrukceMarie Malá, František Trobl, Stephan Seebold, Jan HelešicRelay2501:57:48
63.R207FarmtecMiloš Augustin, Katerina Hejnová, Gabriela Smetanová, Marek KrejcaRelay6302:23:37
52.R208Štafetový Půl Maratonzuzana anderlova, Jaroslava Krlínová, Barbora Križanská, Lukáš MarešRelay5202:16:41
33.R209Čsob Pro Vdv – Čau PísekTatána Lukasová, Olga Hlasová, Pavlína Benešová, Jaromír VladykaRelay3302:02:10
40.R210Čsob Pro Vdv - Ohrožení + PetrMichaela Caháková, Petr Šrámek, Jana Jakubcová, Petr KašparRelay4002:07:05
14.R211JeleniVlastimil Šraier, Lukáš Cinádr, Michal Koudelka, Lukáš TarabaRelay1401:50:06
50.R212WürthMichal Pavlík, Miroslava Linhartová, Hana Dvoráková, Michal ŽlábekRelay5002:13:26
6.R213Hochtief Cz A. S.Vít Pšenicka, Milan Novotný, Arnošt Mikolášek, JAROMIR HABARARelay601:33:34
11.R214Groz-Beckert 1Jan Škoda, jan kummel, Markéta Cábová, Jindrich KubícekRelay1101:48:06
13.R215Gbcz K-PPavel Pospíšil, Petr Bureš, Vít Šagát, Radek FatenaRelay1301:49:52
58.R216Groz-Beckert BestJan Mikes, Miroslav Cipera, Petra Strachotova, Aleš ZaimlRelay5802:19:10
1.R217Běžecký Klub České Spořitelny A TýmLukáš Zámiš, Jan Ševinský, Martin Dvorák, Jirí PešekRelay101:23:18
67.R218TornádoVladimír Janda, Petr Holiš, Michaela Kohutková, Martin MahdalRelay6702:41:23
19.R219BempEliška Klímová, Michaela Novotná, Alžbeta Starková, Michal StejskalRelay1901:51:57
43.R220SolejSona Klímová, Eva Cížková, Ladislav Klein, Jirí KlímaRelay4302:07:50
27.R221Kb Sec.mixIveta Husáková, Jana Šafránková, Leona Petríková, Dušan KollárRelay2701:58:38
56.R222AjetoOlga Turnhoferová, Jana Šimová, Zora Hrdinová, Miloslav KolárRelay5602:17:40
62.R223LenkyLenka Behenská, Lenka Vebrová, Lenka Palmová, Lenka ReindlováRelay6202:22:51
64.R2244JJaroslava Kuboušková, Jana Ciperová, Jiri Hucek, Jirí NovákRelay6402:25:41
57.R225Dm Regionální ŠtafetaMonika Topková, Silvie Koucká, Markéta Kajabová, Sandra JounováRelay5702:19:07
66.R226Happy TeamEva Pešová, Ludmila Kubištová, Hana Sciranková, Lucie RezácováRelay6602:35:21
23.R227CtrlEva Grillová, Veronika Brožová, Ludmila Drábová, Christian SchwabRelay2301:56:34
65.R228Trakm8 AKamil Rendl, Jan Hanousek, Luboš Müller, Jan SkalickýRelay6502:26:09
4.R229Cbspedpavlína novakova, David Uhlír, Jan Klabouch, Jan KobesRelay401:31:46