Team results / Mattoni České Budějovice Half Marathon - RunCzech - Mattoni České Budějovice Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 69 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
64.R2244JJaroslava Kuboušková, Jana Ciperová, Jiri Hucek, Jirí NovákRelay6402:25:41
28.R252A. Schmied S.r.o.Petr Frdlík, Pavel Hruška, Tomáš Adensam, Felix JandaRelay2801:59:19
12.R264Adidas Runners Prague 4Alexandra Vorobyeva, Petra Machackova, Katerina Uhrová, Katarína KutkováRelay1201:48:41
56.R222AjetoOlga Turnhoferová, Jana Šimová, Zora Hrdinová, Miloslav KolárRelay5602:17:40
10.R200Alfun 1Jirí Šulák, David Filipík, Ladislav Rappensberger, Petr HarkabusRelay1001:46:25
61.R201Alfun 2Filip Cahlík, Pavla Rejdová, Alena Chlápková, Eva ŠtefancováRelay6102:20:17
48.R202Alfun 3Katerina Zelená, Petra Ctvrtlíková, Martin Filistein, Alexandra NyklováRelay4802:10:55
32.R203Alfun 4Jan Polách, Vladimír BRÍDZÍK, Tomáš HUDECEK, Tomáš NyklRelay3202:00:56
19.R219BempEliška Klímová, Michaela Novotná, Alžbeta Starková, Michal StejskalRelay1901:51:57
1.R217Běžecký Klub České Spořitelny A TýmLukáš Zámiš, Jan Ševinský, Martin Dvorák, Jirí PešekRelay101:23:18
49.R205Běžíme!!!Tomas Jiracek, Lenka Kucerová, Pavla Sochacká, Olga HajnáRelay4902:12:05
8.R235Bs Team Muži - Čd, A.s.Jirí Zachar, Petr Hinterholzinger, Petr Novotný, Cestmír DvorákRelay801:36:43
35.R241ČápíciPetra Cápová, Miloslava Cápová, Katerina Cápová, Petr CápRelay3502:03:11
4.R229Cbspedpavlína novakova, David Uhlír, Jan Klabouch, Jan KobesRelay401:31:46
31.R233České DráhyRomana Bašková, Ivana Crhová, Jaroslava Blahová, Stanislav BlahaRelay3101:59:51
3.R232Circletech Běží Pro Hospic PrachaticeJan Vitouš, Zuzana Požárková, Jan Kuželka, Pavel VitoušRelay301:29:46
18.R236ColopKarel Pilar, Petr Dražan, Marta Husková, Ružena DedicováRelay1801:51:54
40.R210Čsob Pro Vdv - Ohrožení + PetrMichaela Caháková, Petr Šrámek, Jana Jakubcová, Petr KašparRelay4002:07:05
33.R209Čsob Pro Vdv – Čau PísekTatána Lukasová, Olga Hlasová, Pavlína Benešová, Jaromír VladykaRelay3302:02:10
23.R227CtrlEva Grillová, Veronika Brožová, Ludmila Drábová, Christian SchwabRelay2301:56:34
22.R267Dětské Centrum ZahradaZuzana Lebedová, Lucie Dejmková, Lukáš Fráz, Petr IvasienkoRelay2201:56:06
41.R265DmLucie Blašková, Martin Šik, Katerina Pixová, Michaela ZikmundováRelay4102:07:07
57.R225Dm Regionální ŠtafetaMonika Topková, Silvie Koucká, Markéta Kajabová, Sandra JounováRelay5702:19:07
53.R230Dm Štafeta ExpanzePetra Rauscherová, Veronika Vlaskova, Barbora Podlešáková, Pavla KusováRelay5302:16:59
30.R248DpmcbDaniel Pospíšil, Jiri Hnetila, Jirí Vlažný, Michal KorostenskiRelay3001:59:50
9.R268DynamoRostislav Mikšl, Eva Zoubková, Milan Petrík, David ArdamicaRelay901:40:47
51.R266Ebm-PapstJan Tejml, Petr Coufal, Bohumír Lisý, Aleš JakubecRelay5102:15:25
7.R242Elektroinvest Strakonice S.r.o.Adam Vašmucius, Ludek Kríž, Václav Lhota, Milena CesnakováRelay701:35:03
26.R261Eseťáci ADavid Krištóf, Martin Skýpala, Adam Novotný, Václav ZubrRelay2601:57:52
46.R260Eseťáci BŠárka Píšová, David Lunák, Ondrej Šafár, Petr MaškaRelay4602:09:58