Team results / Mattoni České Budějovice Half Marathon - RunCzech - Mattoni České Budějovice Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 69 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
7.R242Elektroinvest Strakonice S.r.o.Adam Vašmucius, Ludek Kríž, Václav Lhota, Milena CesnakováRelay701:35:03
12.R264Adidas Runners Prague 4Alexandra Vorobyeva, Petra Machackova, Katerina Uhrová, Katarína KutkováRelay1201:48:41
30.R248DpmcbDaniel Pospíšil, Jiri Hnetila, Jirí Vlažný, Michal KorostenskiRelay3001:59:50
STDR249LukaDaniela Šupková, Helena Jaukerova, Lukáš Jauker, Karel JaukerRelay--
26.R261Eseťáci ADavid Krištóf, Martin Skýpala, Adam Novotný, Václav ZubrRelay2601:57:52
16.R262Icos Český Krumlov, O.p.s. 2Denisa Tesnohlídková, Petra Valkony, Martin Hák, Jakub PruchaRelay1601:51:22
19.R219BempEliška Klímová, Michaela Novotná, Alžbeta Starková, Michal StejskalRelay1901:51:57
23.R227CtrlEva Grillová, Veronika Brožová, Ludmila Drábová, Christian SchwabRelay2301:56:34
66.R226Happy TeamEva Pešová, Ludmila Kubištová, Hana Sciranková, Lucie RezácováRelay6602:35:21
61.R201Alfun 2Filip Cahlík, Pavla Rejdová, Alena Chlápková, Eva ŠtefancováRelay6102:20:17
24.R250Porsche České BudějoviceFrantišek Mádl, Ladislav Eiselt, Jan Štepka, Miroslav SokolíkRelay2401:57:12
15.R253Pavel+ 2Xiva + OlaIvana Tykac, Olga Grillová, Ivana Hronová, Pavel TykacRelay1501:50:44
27.R221Kb Sec.mixIveta Husáková, Jana Šafránková, Leona Petríková, Dušan KollárRelay2701:58:38
34.R231Trakm8 BJan Havel, Josef Stepan, Petr Podzimek, Vojtech CermákRelay3402:02:13
58.R216Groz-Beckert BestJan Mikes, Miroslav Cipera, Petra Strachotova, Aleš ZaimlRelay5802:19:10
32.R203Alfun 4Jan Polách, Vladimír BRÍDZÍK, Tomáš HUDECEK, Tomáš NyklRelay3202:00:56
11.R214Groz-Beckert 1Jan Škoda, jan kummel, Markéta Cábová, Jindrich KubícekRelay1101:48:06
51.R266Ebm-PapstJan Tejml, Petr Coufal, Bohumír Lisý, Aleš JakubecRelay5102:15:25
3.R232Circletech Běží Pro Hospic PrachaticeJan Vitouš, Zuzana Požárková, Jan Kuželka, Pavel VitoušRelay301:29:46
STDR245WišupaklJana Klimešová, Eva Šulcová, Michaela Wittnerová, Lenka PapouškováRelay--
64.R2244JJaroslava Kuboušková, Jana Ciperová, Jiri Hucek, Jirí NovákRelay6402:25:41
10.R200Alfun 1Jirí Šulák, David Filipík, Ladislav Rappensberger, Petr HarkabusRelay1001:46:25
8.R235Bs Team Muži - Čd, A.s.Jirí Zachar, Petr Hinterholzinger, Petr Novotný, Cestmír DvorákRelay801:36:43
45.R258Italky Pro IcosJitka Bružková, Zuzana Stará, Vlasta Šedivá, Zuzana KadlecováRelay4502:09:28
65.R228Trakm8 AKamil Rendl, Jan Hanousek, Luboš Müller, Jan SkalickýRelay6502:26:09
18.R236ColopKarel Pilar, Petr Dražan, Marta Husková, Ružena DedicováRelay1801:51:54
38.R254SovalusoKaterina Soukupová, Jan Valnoha, Barbora Soukupová, Josef LukschRelay3802:05:25
48.R202Alfun 3Katerina Zelená, Petra Ctvrtlíková, Martin Filistein, Alexandra NyklováRelay4802:10:55
59.R247Zkusíme A Uvidíme...Klára Marešová, Petra Píchová, Petra Bacová, lenka tesarovaRelay5902:19:27
62.R223LenkyLenka Behenská, Lenka Vebrová, Lenka Palmová, Lenka ReindlováRelay6202:22:51