Team results / Mattoni České Budějovice Half Marathon - RunCzech - Mattoni České Budějovice Half Marathon - Relay

Zobrazeno 31-60 z 69 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
31.R233České DráhyRomana Bašková, Ivana Crhová, Jaroslava Blahová, Stanislav BlahaRelay3101:59:51
32.R203Alfun 4Jan Polách, Vladimír BRÍDZÍK, Tomáš HUDECEK, Tomáš NyklRelay3202:00:56
33.R209Čsob Pro Vdv – Čau PísekTatána Lukasová, Olga Hlasová, Pavlína Benešová, Jaromír VladykaRelay3302:02:10
34.R231Trakm8 BJan Havel, Josef Stepan, Petr Podzimek, Vojtech CermákRelay3402:02:13
35.R241ČápíciPetra Cápová, Miloslava Cápová, Katerina Cápová, Petr CápRelay3502:03:11
36.R244Smart GirlsSona Ludvíková, Lucie Fialová, Olga Straková, Helena LiškováRelay3602:03:47
37.R246KeňaňiVendula Stocesová, Pavla Gondeková, Tereza Bláhová, Hana HomolkováRelay3702:05:25
38.R254SovalusoKaterina Soukupová, Jan Valnoha, Barbora Soukupová, Josef LukschRelay3802:05:25
39.R255HamalumiMirka Jaukerová, Marie Cadová, Lucie Ambrozová, Hana MazurováRelay3902:05:53
40.R210Čsob Pro Vdv - Ohrožení + PetrMichaela Caháková, Petr Šrámek, Jana Jakubcová, Petr KašparRelay4002:07:05
41.R265DmLucie Blašková, Martin Šik, Katerina Pixová, Michaela ZikmundováRelay4102:07:07
42.R240ViscofretkyPETRA ŠIMKOVÁ, Šárka Janáková, Marcela Kopacková, Václav HouškaRelay4202:07:44
43.R220SolejSona Klímová, Eva Cížková, Ladislav Klein, Jirí KlímaRelay4302:07:50
44.R259Porsche ČrVlasta Dostálová, Martina Kudláková, Vladimír Cima, Jirí RitschelRelay4402:08:31
45.R258Italky Pro IcosJitka Bružková, Zuzana Stará, Vlasta Šedivá, Zuzana KadlecováRelay4502:09:28
46.R260Eseťáci BŠárka Píšová, David Lunák, Ondrej Šafár, Petr MaškaRelay4602:09:58
47.R238Letiště České Budějovice 1Martina Vodicková, Marie Nevoralová, Rostislav Mach, Milan RyvákRelay4702:10:24
48.R202Alfun 3Katerina Zelená, Petra Ctvrtlíková, Martin Filistein, Alexandra NyklováRelay4802:10:55
49.R205Běžíme!!!Tomas Jiracek, Lenka Kucerová, Pavla Sochacká, Olga HajnáRelay4902:12:05
50.R212WürthMichal Pavlík, Miroslava Linhartová, Hana Dvoráková, Michal ŽlábekRelay5002:13:26
51.R266Ebm-PapstJan Tejml, Petr Coufal, Bohumír Lisý, Aleš JakubecRelay5102:15:25
52.R208Štafetový Půl Maratonzuzana anderlova, Jaroslava Krlínová, Barbora Križanská, Lukáš MarešRelay5202:16:41
53.R230Dm Štafeta ExpanzePetra Rauscherová, Veronika Vlaskova, Barbora Podlešáková, Pavla KusováRelay5302:16:59
54.R263Icos Český Krumlov, O.p.s. 1Petra Štiková, Kveta Valcuhová, Petra Cajthamlová, Tomáš ZuntRelay5402:17:34
55.R234SkufiruruLenka Ružicková, Jana Ružicková, Veronika Skusilová, Vladimíra FilipováRelay5502:17:36
56.R222AjetoOlga Turnhoferová, Jana Šimová, Zora Hrdinová, Miloslav KolárRelay5602:17:40
57.R225Dm Regionální ŠtafetaMonika Topková, Silvie Koucká, Markéta Kajabová, Sandra JounováRelay5702:19:07
58.R216Groz-Beckert BestJan Mikes, Miroslav Cipera, Petra Strachotova, Aleš ZaimlRelay5802:19:10
59.R247Zkusíme A Uvidíme...Klára Marešová, Petra Píchová, Petra Bacová, lenka tesarovaRelay5902:19:27
60.R237Šteier TýmMichaela Steierová, Lucie Sedláková, Lenka Kollárová, Bohuslava VanováRelay6002:19:40