Team results / Mattoni České Budějovice Half Marathon - RunCzech - Mattoni České Budějovice Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 69 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
1.R217Běžecký Klub České Spořitelny A TýmLukáš Zámiš, Jan Ševinský, Martin Dvorák, Jirí PešekRelay101:23:18
2.R256Fbc Štíří České BudějovicePetr Žácek, Michal Kudlácek, Lukáš Fronek, Lukáš MalýRelay201:28:15
3.R232Circletech Běží Pro Hospic PrachaticeJan Vitouš, Zuzana Požárková, Jan Kuželka, Pavel VitoušRelay301:29:46
4.R229Cbspedpavlína novakova, David Uhlír, Jan Klabouch, Jan KobesRelay401:31:46
5.R257Family 2BPetr Toman, Barbora Doláková, Marek Sabácek, Jakub TomanRelay501:33:04
6.R213Hochtief Cz A. S.Vít Pšenicka, Milan Novotný, Arnošt Mikolášek, JAROMIR HABARARelay601:33:34
7.R242Elektroinvest Strakonice S.r.o.Adam Vašmucius, Ludek Kríž, Václav Lhota, Milena CesnakováRelay701:35:03
8.R235Bs Team Muži - Čd, A.s.Jirí Zachar, Petr Hinterholzinger, Petr Novotný, Cestmír DvorákRelay801:36:43
9.R268DynamoRostislav Mikšl, Eva Zoubková, Milan Petrík, David ArdamicaRelay901:40:47
10.R200Alfun 1Jirí Šulák, David Filipík, Ladislav Rappensberger, Petr HarkabusRelay1001:46:25
11.R214Groz-Beckert 1Jan Škoda, jan kummel, Markéta Cábová, Jindrich KubícekRelay1101:48:06
12.R264Adidas Runners Prague 4Alexandra Vorobyeva, Petra Machackova, Katerina Uhrová, Katarína KutkováRelay1201:48:41
13.R215Gbcz K-PPavel Pospíšil, Petr Bureš, Vít Šagát, Radek FatenaRelay1301:49:52
14.R211JeleniVlastimil Šraier, Lukáš Cinádr, Michal Koudelka, Lukáš TarabaRelay1401:50:06
15.R253Pavel+ 2Xiva + OlaIvana Tykac, Olga Grillová, Ivana Hronová, Pavel TykacRelay1501:50:44
16.R262Icos Český Krumlov, O.p.s. 2Denisa Tesnohlídková, Petra Valkony, Martin Hák, Jakub PruchaRelay1601:51:22
17.R251MijipamiMiroslav Trávnícek, Jirina Trávnícková, Pavel Bureš, Michal KorecRelay1701:51:44
18.R236ColopKarel Pilar, Petr Dražan, Marta Husková, Ružena DedicováRelay1801:51:54
19.R219BempEliška Klímová, Michaela Novotná, Alžbeta Starková, Michal StejskalRelay1901:51:57
20.R239Letiště České Budějovice 2Miroslav Holak, Martin Šimánek, Kamil Mican, Jirí EštokRelay2001:53:26
21.R204MpmpMartin Pölzer, Patrik Bonco, Petr Štork, Martin BírešRelay2101:55:31
22.R267Dětské Centrum ZahradaZuzana Lebedová, Lucie Dejmková, Lukáš Fráz, Petr IvasienkoRelay2201:56:06
23.R227CtrlEva Grillová, Veronika Brožová, Ludmila Drábová, Christian SchwabRelay2301:56:34
24.R250Porsche České BudějoviceFrantišek Mádl, Ladislav Eiselt, Jan Štepka, Miroslav SokolíkRelay2401:57:12
25.R206KonstrukceMarie Malá, František Trobl, Stephan Seebold, Jan HelešicRelay2501:57:48
26.R261Eseťáci ADavid Krištóf, Martin Skýpala, Adam Novotný, Václav ZubrRelay2601:57:52
27.R221Kb Sec.mixIveta Husáková, Jana Šafránková, Leona Petríková, Dušan KollárRelay2701:58:38
28.R252A. Schmied S.r.o.Petr Frdlík, Pavel Hruška, Tomáš Adensam, Felix JandaRelay2801:59:19
29.R243Team 3+1Michaela Schneiderová, Lenka Dušková, Lucie Chrtová, Ondrej HruškaRelay2901:59:22
30.R248DpmcbDaniel Pospíšil, Jiri Hnetila, Jirí Vlažný, Michal KorostenskiRelay3001:59:50