Team results / Mattoni Karlovy Vary Half Marathon - RunCzech - Mattoni Karlovy Vary Half Marathon - Relay

Zobrazeno 1-30 z 82 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
56.200Billa 1Veronika Bendová, Karel Matouš, Petr Svoboda, Jakub MarešRelay5602:02:52
35.201Billa PlzeňDana Fintová, Zuzana Macanová, Roman Švancara, jan medlínRelay3501:56:50
15.202Quattro Š.Petra Šplíchalová, Jindrich Šváb, Klára Štenclová, Martin ŠtenclRelay1501:48:20
77.203Alu GangKristýna Novotná, Jan Štipcák, Jirí Leiterman, Petr FortRelay7702:12:07
63.204Witte Bike Team ARadka Rothová, Nikola Jurcová, Jarka Hajšmanová, Barbora OcztošováRelay6302:05:39
12.205Čsob Pro Vdv – Sokolov SprintersKarel Bednár, Miroslav Zetek, Tomáš Lev, Milan ŠvecRelay1201:44:11
70.206Fitaminy Z UcbRomana Nyklesová, Pavla Fialová, Jan Taušl, Daniel MikutaRelay7002:10:25
50.207Operační TýmValda Brožík, Tomáš Kruchna, Milan Vojácek, Miroslav PavelRelay5002:01:22
36.208Čsob Pro Vdv - Testing FactoryLadislav Doubek, Tereza Štastná, Martin Rajcan, Veronika VejrychováRelay3601:56:54
31.209Canadian Medical CareIrena Peprna, Martina Marková, Tereza Hajná, Jirí KabylRelay3101:55:48
20.210Donaldson Czech TeamVeronika Kubištová, Lucie Chrásková, Katerina Kopicová, Jan BursíkRelay2001:51:31
76.211DatopeoniOndrej Hošek, Petr Janský, Dana Krivková, Tomáš HošekRelay7602:11:50
13.212Kv Arena TeamMirka Vejvodová, Igor Chodounský, Dominik Kvasnicka, Šárka ŠvejdarováRelay1301:47:31
58.213Sk Becher's VítovLukáš Secký, Markéta Špatenková, Miroslava Špatenková, Venuše BednárováRelay5802:04:31
61.214K M K TeamLada Straková, Hana Martinceková, Mirka Uhlíková, Pavel JedlickaRelay6102:05:17
STD215AfterkvalitaMichaela Vrabcová, Petra Barantalova, Lucie Drvotová, Martin HrabalRelay--
27.216LachtaniJana Kocová, Michal Kocí, Katerina Kocová, Jana KocováRelay2701:54:06
46.217TurbinářiPetr Palecek, Jaroslav Winkelhofer, jirí zeman, Hana PaleckováRelay4601:59:28
60.218PohodaIlona Dorotíková, Dana Novotná, Jana Beldíková, Václav StránskýRelay6002:04:34
5.219Bacha Záda !!!Daniel Marek, Ondrej Marek, Vojtech Kloz, Tomáš MarekRelay501:39:11
2.220Běžecký Klub České Spořitelny A TýmAleš Kuchynka, Jan Ševinský, Lukáš Zámiš, Martin DvorákRelay201:23:13
67.222OcelotAlžbeta Jánská, Petra Roubíková, Filip Jánský, Matej MuhlheimRelay6702:08:30
STD223Tg Mix QcJirí Vadlejch, Gabriela Vlasová, Zina Marušáková, Marek PrindaRelay--
3.224Tg TopSeth De Bolle, Pavel Cerný, Martin Šlehofer, Oldrich PravdaRelay301:26:41
47.225Tg 3Pe2Ondrej Sklenár, Marcel Kocí, Martin Kanci, Vít KrejchaRelay4701:59:33
68.226Tg1 HrgaLenka Seidlová, Vlastislav Burian, Zdenka Šebestová, Tomáš PrikrylRelay6802:09:45
7.227Tg 3Pe1Petr Spevák, Michal Fucík, Filip Vlasák, Zdenek JasanskýRelay701:42:07
33.228Tg 3PaJitka Vlcková, Tomáš Cermák, Tomáš Kvasnicka, Katerina MolnárováRelay3301:56:15
22.229Tg PurDavid Prokop, Vladislav Šljucharcuk, Jirí Štochl, Ondrej PlosRelay2201:51:47
74.230Tg3 QcJudita Myslíková, Jitka Federselová, Václava Vrzalová, Jana CorradiniRelay7402:11:16