Team results / Mattoni Olomouc Half Marathon - RunCzech - 2Run 10+11 km

Zobrazeno 61-90 z 277 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
61.R555PytlařiJan Klvaňa,Radek ŠoustalPytlařiRelay6101:50:47
62.R724LaurinoviHana Válková,Ladislav LaurinLaurinoviRelay6201:50:56
63.R777Phoenix SkJozef Maňák,Matej GaalPhoenix SKRelay6301:51:25
64.R663Rychlá RotaMartin Major,Jan HolpuchRYCHLÁ ROTARelay6401:51:40
65.R735ČermajdyLucie Čermáková,Kateřina ČermákováČermajdyRelay6501:52:10
66.R585Toro 1933Kateřina Bezdíčková,Josef KynčlTORO 1933Relay6601:52:16
67.R515Kouzelné KadibutkyKateřina Hořejší,Lukáš KouřilKouzelné kadibutkyRelay6701:52:19
68.R581PoulíciLenka Poulíková,Jaromír PoulíkPoulíciRelay6801:52:34
69.R588VorlíciRadim Vorel,Hana VorlováVorlíciRelay6901:52:40
70.R714For Run LupusMojmír Horníček,Jana SmolichováFor run LUPUSRelay7001:52:46
71.R753Rustikální MěšťáciMartin Staněk,Radek CimprichRustikální MěšťáciRelay7101:52:48
72.R595NosáčiLukáš Sedláček,Roman SmělýNosáčiRelay7201:52:48
73.R625Verďa A Mara, Sourozenici, Kteří Běží Napůl.Marek Šťastný,Veronika ŠťastnáVerďa a Mara, sourozenici, kteří běží napůl.Relay7301:52:59
74.R695My Dvěmonika richtárová,Herta ŠůstkováMy dvěRelay7401:53:17
75.R754RetailáciMarkéta Psotová,Petr VeiglerRetailáciRelay7501:53:20
76.R751OlotrutnovTomáš Souček,Jiří KonečnýOloTrutnovRelay7601:53:20
77.R710ŠrumibrumiIlona Šrutova,Michal DelongŠruMiBruMiRelay7701:53:23
78.R516Janalík TeamJakub Janalík,Martin JanalíkJanalík teamRelay7801:53:24
79.R681BajkeřiJiří Vondra,Eliška MakovskáBajkeřiRelay7901:53:26
80.R740Rychlonožky 1Zdenka Jeřábková,Milan VodákRychlonožky 1Relay8001:53:53
81.R543Runaři 1Vladimír Palla,Milan HájekRunaři 1Relay8101:54:07
82.R689Sk Černé PlíceZuzana Vltavská,Pavel BandikSK Černé plíceRelay8201:54:13
83.R561VeteštýmJiří CAMFRLA,Jana CamfrlováVeteštýmRelay8301:54:18
84.R651Crazy TeachersLenka Kovářová,Alena FlekováCRAZY TEACHERSRelay8401:54:23
85.R531PumyPetr Mynařík,Pavel PunčochářPuMyRelay8501:54:49
86.R591Team BaddyJan Baláš,Martin MinarskýTeam BaddyRelay8601:54:53
87.R519FizuleskAnna Tomášková,Karolína TomáškováFizuleskRelay8701:55:00
88.R727Katka A HonzaKateřina Škarabellová,Jan MičulkaKatka a HonzaRelay8801:55:11
89.R755N596Kncnhf3UMiroslav Blaha,Daniel Urbášekn596kncnhf3uRelay8901:55:14
90.R586Štaflík A ŠpagetkaJiří Šidák,Břetislav PůrŠtaflík a ŠpagetkaRelay9001:55:15

Wertungen und Altersklassen nach Vorgaben des Veranstalters.