Team results / Mattoni České Budějovice Half Marathon - RunCzech - 2Run 10+11 km

Zobrazeno 1-30 z 152 záznamů.
PosSt. čísloTýmTeam membersKlubKategorieCPos
   
125.R500Sprintující ŽelvyMartina Losenická,Milada KasperováSprintující želvyRelay12502:14:57
11.R501Velosport Valenta Scott TeamMarkéta Valentová,David ValentaVelosport Valenta Scott teamRelay1101:37:41
95.R502JeschkeJan Jeschke,Lukáš JeschkeJeschkeRelay9502:05:04
119.R503AntilopkyJaroslava Kovrzková,Tereza ŠubrtováAntilopkyRelay11902:12:33
74.R504P+TPavla Papanová,Tomáš ŘeřábekP+TRelay7401:59:31
137.R505Báječné Ženy V BěhuNada Vlckova,Romana ŠímováBáječné ženy v běhuRelay13702:24:25
56.R506P + OPetra Prokupkova,Gennadij PišlP + ORelay5601:53:41
140.R507Marťa+PájaMartina Šalandová,Pavel HluskaMarťa+PájaRelay14002:27:28
69.R508N+TTomáš Dundr,Nikola SkalováN+TRelay6901:58:50
22.R509Pivní FotřiLubomír Hejl,Jiří Babickýpivní fotřiRelay2201:42:55
27.R510MytoodkulhámeMarcela Jankovcova,Stejskal VaclavMyToOdkulhámeRelay2701:44:11
10.R511Gym-JiOndřej Lipold,Vojtech Bauergym-jiRelay1001:33:51
144.R512RarosHana Dvořáková,Michal PavlíkRarosRelay14402:29:54
127.R513LemurMartina Součková,Lucie SoučkováLeMurRelay12702:15:25
8.R514M&tMichal Brzobohatý,Tomáš BrzobohatýM&TRelay801:32:30
51.R515RadujiJitka Kudláčková Gutwirthová,Stanislav KahovecRaduJiRelay5101:52:10
141.R516JandovkyLenka Jandova,Lenka KubáňováJandovkyRelay14102:27:46
48.R517Michal A SimonaMarek Friedecký,Michal KurfiřtMichal a SimonaRelay4801:51:04
23.R518SupíciTereza Hanžlová,Petr HonsaSUPíciRelay2301:43:27
99.R521Me4Blanka Kosová,Oldřich SládekME4Relay9902:06:36
47.R522Tennis Show MříčArnost Zikmund,Arnošt ZikmundTennis Show MříčRelay4701:50:43
12.R523Groz-Beckert 1Jindřich Kubíček,Lukáš KomrskaGroz-Beckert 1Relay1201:37:54
67.R524Nehvizdské BěhnyJan Ludvík,Jiri MrazNehvizdské běhnyRelay6701:57:49
107.R525To DámeTomáš Pospíšil,Ivo PetrášekTo dámeRelay10702:09:25
152.R5262RunkyKateřina Hejnová,Petra Jančíková2runkyRelay15202:44:46
112.R527RunkyIvana Krajčiová,Zuzana ŠmídováRunkyRelay11202:10:26
44.R528Speedy LadiesIveta Ordošová,Michal OrdošSpeedy ladiesRelay4401:50:17
116.R529ŠťabajznyAdéla Krejčí,Natálie MalcovኝabajznyRelay11602:12:11
66.R530Jirka A IvetaJiří Vejvoda,Iveta FerusováJirka a IvetaRelay6601:57:28
124.R531Groz Beckert- KosicerRichard Kosiňski,Zdeněk ČERMÁKGroz Beckert- KosicerRelay12402:14:45

Wertungen und Altersklassen nach Vorgaben des Veranstalters.